چاپ کارت قرعه کشی

چاپ کارت قرعه کشی

چاپ کارت قرعه کشی یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد اطمینان خاطر در مشتریان است، زیرا یکی از مهم ترین اصل ها در برگزاری قرعه کشی، جلب اعتماد مشتری در خصوص صحت انجام آن است. اگر مدیر کسب و کاری هستید که مشتریان زیادی دارید و ماهیت کسب و کار شما ایجاب می‌کند تا با مشتریان در ارتباط باشید و به دنبال روش های جهت وفادار سازی آن ها هستید، دیر یا زود نیازمند چاپ کارت قرعه کشی خواهید بود. نگهداری از کارت قرعه کشی نباید برای مشریان سخت و دشوار باشد و این کارت نباید به مرور زمان و تا رسیدن تاریخ موعود، کیفیت خود را از دست دهد.

کارت قرعه کشی
کارت قرعه کشی

طراحی کارت قرعه کشی مسئله بسیار مهمی است بنابراین لازم است تا نکاتی را در رابطه با طراحی کارت قرعه کشی مد نظر داشته باشید. کارت های قرعه کشی باید بتوانند هیجان و پیام شما از برگزاری قرعه کشی را به مخاطب منتقل نمایند. پس استفاده از طرح های بی روح و سرد می تواند تمامی برنامه ها و هزینه های شما را بی نتیجه نماید. لذا سعی کنید با نوشتن پیام ها و جملات تاثیرگذار بر روی کارت های قرعه کشی پیام های برندسازی خود را به مشتریان و مخاطبان خود منتقل کنید. بهتر است طرح کارت قرعه کشی را بر اساس هویت مجموعه خود انجام دهید و از لوگو و رنگ تجاری خود حتما استفاده نمایید.

کارت قرعه کشی حاوی یک کد اختصاصی می‌باشد که در قرعه کشی از آن استفاده می‌شود. این کد به صورت رمز می‌باشد و تنها دارنده کارت قرعه کشی از آن اطلاع دارد و باید آن را حفظ نماید. برای مخفی ماندن این کد و رمز اختصاصی از اسکرچ بر روی آن استفاده می‌شود. اسکرچ یک لایه امنیتی است که برای محافظت از کدها و رمزهای ما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از ویژگی های لیبل اسکرچ می‌توان به تیغ امنیتی آن اشاره نمود. این برش بر روی اسکرچ ها باعث می‌شود که در صورت بلند کردن اسکرچ از روی کارت قرعه کشی، لیبل از محل تیغ دچار پارگی شود. این ویژگی با توجه به اینکه اسکرچ وظیفه محافظت از اطلاعات مورد نظر ما را بر عهده دارد باعث جلوگیری از سرقت اطلاعات زیر اسکرچ بدون خراشیدن آن می‌گردد.

Ramz Ban

شرکت رمزبان توانایی تولید لیبل اسکرچ های سفارشی برای کارت قرعه کشی در ابعاد مختلف را دارد. شرکت های سفارش دهنده می‌توانند با توجه به نوع کاربری و ابعاد لیبل یا کارت موردنظر، ابعاد درخواستی اسکرچ خود را سفارش دهند. 

استراتژی :

یکی از موثرترین استراتژی ها در ایجاد انگیزه خرید، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریانی که قبلا جذب نموده اید چاپ کارت قرعه کشی می‌باشد.

برای افزایش ارزش برندتان و داشتن مشتریان وفادار، لازم است تا به نحوی مخاطبان را با خود همراه نموده و آنان را در فرآیندهای غیر از معامله، با کسب و کار خود همراه نمایید.

یکی از بهترین رویکردها در همراه نمودن مخاطبان و مشتریان با برنامه های برندسازی شرکت، راه اندازی قرعه کشی که همواره مورد استقبال مشتریان بوده است.

اصلی ترین هدف از برگزاری سیستم قرعه کشی و اهدای جوایز، ایجاد پیام در ذهن مشتریان است. هرچه این پیام قوی تر در ذهن مصرف کننده

ایجاد شود، خودتان و برندتان را بیشتر در دل مشتریان جا کرده اید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


شرکت رمزبان در سال 1372 با تولید اسکرچ شروع به کار کرد

رمزبان در ادامه علاوه بر تولید اسکرچ در زمینه چاپ کارت های قرعه کشی، هدیه، گارانتی، تخفیف،شروع به فعالیت کرد.

شرکت رمزبان هم اکنون به عنوان بزرگترین مجتمع چاپ و تولید انواع کارت و لیبل شناخته می‌شود.