چاپ اسکرچ

چاپ اسکرچ

لیبل اسکرچ نوعی لیبل دولایه با رنگ مشکی یا طوسی راه راه است که برای پوشاندن کد یا رمز بر روی برچسب، لیبل، کارت و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لیبل نوعی نوعی لیبل یکبار مصرف است و پس مخدوش شدن و خراشیدن آن به حالت قبل باز نمی‌گردد. که نوعی نشانه ابطال می‌باشد.

از ویژگی های اسکرچ می‌توان به تیغ امنیتی آن اشاره نمود، این برش بر روی اسکرچ ها باعث می‌شود که در صورت بلند کرد اسکرچ از روی لیبل و یا کارت،از محل تیغ دچار پارگی شود. این ویژگی با توجه به اینکه اسکرچ وظیفه محافظت از اطلاعات موردنظر را بر عهده دارد باعث جلوگیری از سرقت اطلاعات زیر اسکرچ بدون خراشیدن آن می‌گردد.

موارد استفاده اسکرچ برای شرکت های برگزار کننده قرعه کشی، شرکت های مجری سازمان غذا و دارو  و جهت الصاق بر روی لیبل اصالت است. شرکت های تولید کننده ی کارت های اینترنت، کارت های قرعه کشی، کارت های شارژ، کارت های هدیه، کارت های گارانتی، تولید کننده نرم افزارها و آنتی ویروس ها جهت محافظت از سریال، کدها، شماره رمز و … از دیگر موارد استفاده از اسکرچ می‌باشد.

کارت اسکرچ :

  1. کارت اسکرچ کاربردهای متفاوتی از قبیل کارت اینترنت ، کارت شارژ ، کارت قرعه کشی ، کارت اطمینان محصول و … را دارا می باشد.دلایل بسیار متنوعی باعث استفاده از کارت‌های مقوایی می‌شوند. از قیمت مناسب گرفته تا مباحث زیست‌محیطی و حتی قابلیت‌های ویژه

      ویژگی های لیبل اسکرچ :

چسبیدن برچسب یروی طیف وسیعی از جنس ها و کالا ها

-از بین رفتن لیبل در صورت سعی در جدا نمودن از سطح چسبیده شده
-نیم تیغ خوردن که باعث جدا شدن راحت تر از لایه زیرین برچسب می شود
-چاپ بترتیب شماره سریال
-قیمت تمام شده پایین تر نسبت به سایر موارد اسکرچ دار
-تحویل سریع

لیبل اسکرچ

نمونه اسکرچ استفاده شده :

کارت قرعه کشی

امروزه استفاده از اسکرچ(پوشش امنیتی) بر روی کارت های شارژ تلفن همراه، کارت های قرعه کشی وبه طور کلی مواردی که به صورت شیت می باشد امری متداول است ولیکن استفاده از این پوشش بر روی لیبل(برچسب) به صورت رول و با هزینه پایین  امکان پذیر می باشد.

 

موارد استفاده از لیبل اسکرچ :

 

  • کارت قرعه کشی
  • کارت رمزدار
  • کارت گارانتی
  • کارت اصالت
  • کارت شارژ
  • کارت تخفیف
  • کارت هدیه

اگر تولید کننده محصول یا کالایی هستید و قصد دارید کد اشتراک یا ضمانت کالایتان را به همراه محصولتان به دست مصرف کننده برسانید و نگران این هستید که کد توسط فروشنده و یا هر شخص دیگری غیر از مصرف کننده نهایی مورد سوء استفاده قرار گیرد ، بهترین راه،استفاده از پوشش امنیتی لیبل اسکرچ بر روی کد محصولتان می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


شرکت رمزبان در سال 1372 با تولید اسکرچ شروع به کار کرد

رمزبان در ادامه علاوه بر تولید اسکرچ در زمینه چاپ کارت های قرعه کشی، هدیه، گارانتی، تخفیف،شروع به فعالیت کرد.

شرکت رمزبان هم اکنون به عنوان بزرگترین مجتمع چاپ و تولید انواع کارت و لیبل شناخته می‌شود.